Bahsedeğer’e üye ol, siteye minimum 100 TL tutarında yatırım yap, her yatırıma ek freebet veya freespin alarak spor veya slot alanında kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1) Minimum 100₺ ve üzeri yatırımlarınıza 24 saat içerisinde 150₺ ye kadar hediye %5 freebet veya freespin talep edebilirsiniz.
Freebetinizi aldıktan hemen sonra kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde HESABINIZDA BİRDEN ÇOK FREEBET BULUNMASI HALİNDE, BAHSEDEĞER FREEBETİNİZİ İPTAL ETME YETKİSİNİ SAKLI TUTAR.
2). 24 saat içerisinde alınabilecek maksimum Freespin veya Freebet miktarı ”150” adettir. (00:01 ile 23:59 arasında) Tek seferde maksimum 50 Freespin ya da freebet alabilirsiniz.
3). Her yatırımınızdan sonra bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde yapmış olduğunuz yatırımlara toplu olarak Freebet veya Freespin bonusu aktarılmamaktadır. Bu bonustan yararlanan üyelerimiz kayıp bonusu veya yatırım bonuslarından yararlanabilmektedirler.
4). Almış olduğunuz Freebet’i en az 3 maç ve her maçın oranı minimum 1.50 olacak şekilde kullanmanız gerekmektedir. (Canlı, Maç öncesi müsabakalarda kullanılabilir.)Bahsiniz iade olması halinde Freebet tutarı hesabınıza iade edilmemektedir.Freebet bonus yalnızca Futbol,Basketbol,Voleybol müsabakalarında geçerlidir.
5). Freebet bonusunu bakiyenizden alacağınız ilk kuponda bonus miktarınızın tamamını kullanmanız gerekmektedir. Kazanç sağlamanız durumunda aldığınız Bonus miktarı düşürülerek net kazancınız hesabınıza aktarılır.

6). Almış olduğunuz Freespinleri Pragmatic sağlayıcısında; Book Of Vikings, Diamond Strike, Fishin’ Reels oyunlarında kullanabilirsiniz.( Freespin kazancınızın 5 katını slot oyunlarında çevirmeniz ardından kazancınız ana paranıza eklenecektir.)
7) Freebet veya Freespin bonusunuzu 3 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. 3 gün içinde kullanılmayan bonuslar otomatik olarak iptal olacak ve silinecektir.
8) Promosyon şartlarını ve kazançlarını kötüye yönelik kullanarak hesap oluşturma veya bahis alımı tespit edilmesi durumunda, ilgili hesapların kazançlarının silinmesi ve hesaplarının kapatılması kararında yetkili merci Bahsedeğer yönetimi olacaktır.
9) Aşağıdaki durumlardan en az biri tespit edilen hesaplar bonus talebinde bulunamaz.
Aynı isme ait hesaplar
Aile bireyi, ev arkadaşı vb. yakınlık statüsündeki bağlantılı tüm hesaplar.
Aynı IP üzerinden işlem yapan hesaplar.
Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar.
Aynı bilgisayardan kullanılan hesaplar.
Aynı kişiye ait birden çok hesap.
10) Bu promosyon için promosyon “Genel Bonus Kuralları” geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)