Betbigo’ya minimum 20 TL tutarında ilk yatırımını gerçekleştir, slot alanında bahis yapacaksan %100 slot hoşgeldin bonusu ile kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- %100 Slot Hoş geldin bonusu sadece ilk yatırım için geçerlidir.Her üye bu bonustan bir defa faydalanabilir.

2- Bu bonustan faydalanmak için minimum 20 TL yatırım yapmanız gerekmektedir. Eklenecek bonus tutarı yatırım miktarınızın %100 ‘ü kadardır.Bu bonustan maksimum 500TL olarak faydalanabilirsiniz

3- Bu bonustan faydalanmak isteyen üyeler yatırım onaylandıktan sonra hiçbir işlem yapmadan Canlı Destek hattına bağlanarak bonusu talep edebilir.

4- Yatırdığınız miktarın bir kısmıyla oyun oynadıktan sonra bonus talebinde bulunmanız durumunda bonusunuz yüklenmeyecektir.

5- %100 Slot Hoş Geldin bonusu talepleri olumlu sonuçlanan kullanıcılar, slot oyunlarına girdiklerinde yüklenen bonus miktarını bakiyelerinde görebilirler.

6- Çekim yapabilmeniz icin ana paranızın 3 katı kadar , bonusunuzun da en az 30 katını kadar slot oyunlarında çevrim saglamanız gerekmektedir . Çevrim tamamlandıktan sonra kazanabileceğiniz maksimum miktar eklenen bonusun 20 katıdır.

7- Eğer bir oyuncunun birden fazla hesap sahibi olduğuna dair kanıt veya şüphe var ise, bonus eklenmeyecektir, bonus eklendikten sonra risk birimi tarafından tespit edilen bağlantılı hesaplar süresiz olarak kapatılacak ve tüm bakiyesi bloke edilecektir. Bonus sadece, herhangi bir organize olmuş bonus toplama şebekesi ile ilişkisi olmayan tek hesap sahibi gerçek kullanıcılar içindir. Bonuslar ve bonus kazançları şu şartların varlığı tespit edildiği durumlarda geçersiz sayılır:

a) Aynı ismi paylaşan hesaplar
b) Aynı aileye/eve ait hesaplar
c) Aynı IP’yi paylaşan hesaplar
d) Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar (email, telefon numarası, kredi kartı, ödeme yöntemleri)
e) Aynı bilgisayardan kullanılan hesaplar
f) Aynı kişiye ait birden çok hesap
g) Herhangi bir hile girişiminin kanıtı
h) Genel bonus kural ve şartlarının ihlali

8- 15 gün içerisinde çevirim tamamlanmaz ise, bonus miktarı ve çevrilmemiş bonustan elde edilen miktar sistem tarafından silinecektir.

9- Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise, BetBigo söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.

10- BetBigo , herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

11- Bonus iptali, ana bakiye ve bonus hiç kullanılmamış ise yapılabilir. Aksi durumda bonus iptali söz konusu değildir.

12- Tüm bonuslarda genel bonus kuralları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)