Betexper’e üye ol ve ilk yatırımını minimum 100 TL olacak şekilde gerçekleştir, sitenin tombala alnında verdiği %100 çevrimswiz tombala bonusundan yararlanıp kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1-Bonusdan faydalanmak için minimum para yatırma miktarı 100 TLdir. Gün içerisinde alınabilecek maksimum bonus tutarı 250 TLdir.

2-Bonus sadece tombala alanına geçerlidir. Farklı bir alana giriş yapıp kazanç sağlamanız durumunda bakiyeniz yatırım miktarınız bırakılacak şekilde düzenlenecektir.

3-Bonusun bir çevrimi veya kat kuralı yer almamaktadır. Yatırımınız ve almış olduğunuz bonus kadar Tombala oyununa dahil olmanız gerekmektedir.

4-Çekim esnasında aktarılan bonus miktarı kesilecektir. Bonus miktarı kesilse dahi farklı bir alana giriş yapmamalısınız.

5-Yatırımınızı yaptıktan hemen sonra bakiyenizi kullanmadan önce bonusu talep etmeniz durumunda alabilirsiniz. Son 24 saat içerisinde çekimi olan oyuncular bu bonustan faydalanamaz.

6-Oyuncular herhangi bir zamanda sadece bir aktif bonusa sahip olabilirler. Bu bonustan gün içerisinde faydalanan kullanıcılar, aynı yatırım için kayıp bonusumuzdan faydalanamayacaktır.

7-Betexper kullanıcılara tamamen eğlence amaçlı bonus vermektedir. Herhangi bir şekilde kötü niyetli kullanım tespitinde elde edilen kazançlar iptal edilecektir.

8-Bonus çevirim süresi 1 aydır. 1 ay içerisinde çevrim tamamlanmaz ise ana bakiye hesapta bırakılır kalan tutar kesilir.

9-Genel Betexper Promosyon Kuralları ve Genel şartlar ve Koşullar geçerlidir.

10-Bonus Genel Kurallar ve Şartlar dahilindedir bonusu kullanan oyuncu Genel Kurallar Ve Şartları Kabul etmiş sayılır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)