Betgross’a üye ol, siteye arkadaşını üye yap ve arkadaşını getir bonusu alarak kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

-Sitemize sizin referansınızla öneriniz ile üye olacak her arkadaşınızdan bonus alabilirsiniz.
-Arkadaşınız para yatırma işlemi yaptıktan sonra hiçbir işlem yapmadan canlı destek hattına bağlanmalıdır.Canlı destekte referansının sizin olduğunu iletmesi gerekmektedir.

-Arkadaşınızın ilk yatırım miktarının %10 u kadar freebet talep edebilirsiniz. Bu freebet den max 100 TL yararlanabilirsiniz.

-Bu bonusu, referans olduğunuz arkadaşınızın yatırımını gerçekleştirdiği andan itibaren 24 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir.

-Bu bonusu talep eden kullanıcıların sitemize daha öncesinde en az bir yatırım yapmış olması gerekmektedir .

-Bu bonusu talep edebilmeniz için tüm alanlardaki bakiyenizin 0 TL olması gerekmektedir.

-Bu bonustan dilediğiniz sayıda faydalanabilirsiniz ancak, bir kullanıcı üzerinden sadece bir arkadaşı bu kategoride değerlendirilecek ve bu bonusu alabilecektir .

-Almış olduğunuz freebet çevrim şartı : FreeBet’inizi kupon yaparken görebilirsiniz. Minimum 1.70 orandan bir kupon yapınız, kupon kısmında FreeBet’i aktifleştir butonuna tıklayarak kullanabilirsiniz. FreeBet ile iade ihtimalli bahisler aldığınızda, sonuç iade olursa FreeBet otomatik olarak silinmektedir. Free bet’i tek parçada kullanmanız gerekmektedir. FreeBet’inizle yaptığınız kuponunuz kazanırsa eklenen FreeBet miktarı kesilerek ana bakiyenize aktarılacaktır.

– Almış olduğunuz arkadaş freebetinden min max 250 TL çekim yapabilirsiniz.

 

-Tüm bonuslarda, Bonus Genel Sartlari geçerlidir. BETGROSS ailesi olarak bol sanslar ve keyifli oyunlar dileriz

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)