Bethouse’a üye ol, üye oldutan sonra siteye arkadaşını üye yap ve arkadaşını getir bonusu alarak siteye yatırım yapmadan kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- Sitemize sizin referansınızla üye olacak her arkadaşınızdan bonus alabilirsiniz.

2- Bu bonusu referans olduğunuz kullanıcının ilk yatırımının % 10 ‘u oranında ve max. 100 TL olarak kullanabilirsiniz.

3- Bu bonusun çevrim şartı bulunmamaktadır ve bu bonusun olası kazancında çekim yapabilmek için herhangi bir yatırım zorunluluğu bulunmamaktadır .

4- Bu bonusun olası kazancında SADECE 500 TL ( Min. – Max . 500TL ) çekim yapabilirsiniz. Bu tutar üzeri bakiye tarafımızdan manuel iptal edilecektir. Çekim esnasından alınan bonus tutarı sistem tarafından otomatik olarak kesilecektir.

5- Bu bonusu, referans olduğunuz arkadaşınızın yatırımını gerçekleştirdiği andan itibaren 48 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir. Refrans olduğunuz arkadaşınız canlı destek hattımıza bağlanıp yatırımının hesabına geçmesinin ardından sizin kullanıcı adınızı canlı destek birimimize iletmesi yeterlidir.

6- Bu bonusu talep eden kullanıcıların sitemize daha öncesinde en az bir yatırım yapmış olması gerekmektedir .

7- Bu bonusu talep edebilmeniz için tüm alanlardaki bakiyenizin 0 TL olması gerekmektedir.

8- Bu bonustan dilediğiniz sayıda faydalanabilirsiniz.

9- Herhangi bir promosyon bir diğeri ile birleştirilemez, bakiye değerlendirildikten sonra iptal edilemez. Almış olduğunuz promosyon şartları tamamlanmadan veya para çekim talebinden 24 saat geçmeden farklı bir bonus talep edilemez. Bonus bakiyeniz bitse dahi çevrim şartı ana paranız üzerinden devam etmektedir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)