Betkanyon’a üye ol, siteye üye olduktan sonra arkadaşını üye yap ve arkadaşını getir bonusu alarak kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

 Bonustan yararlanabilmek için en az 1 aydır aktif bir üyeliğinizin ve en az 1 adet yatırım işleminizin olması gerekmektedir.

 Arkadaşınız üyeliğini tamamladıktan sonra ilk bir ay içerisinde en az 100TL‘lik yatırım yapmalıdır. Sadece ilk yatırım için hediye alabilirsiniz.

 Arkadaşınızın ilk yatırımından itibaren 48 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanıp, arkadaşınızın isim-soyisim, kullanıcı adı bilgilerini vermeniz yeterlidir. Geçmişe dönük bonus talepleri dikkate alınmamaktadır.

 Canlı destek hattından talepte bulunduğunuzda 24 saat içerisinde yatırım miktarının %10’u kadar hediye, bakiyenize aktarılacaktır.

 Tek seferde en fazla 500TL hediye kazanabilirsiniz. Hediye bonus çevrimsizdir (ana para çevrimine tabidir). Bonusun 20 katına kadar kazanç sağlayabilirsiniz. 

 Referansı olabileceğiniz arkadaş sayısında herhangi bir limit yoktur.

 Bu promosyon farklı promosyonlarla birleştirilemez.

Bu promosyon, kuruluşundan itibaren asıl gayesini kullanıcı memnuniyeti olarak belirlemiş BetKanyon markası tarafından gerçek kullanıcıların yararlanılması maksadıyla yayınlanmıştır. Kampanyanın hedefi; hali hazırda BetKanyon’a üye olan değerli bahis severlerin, kendi sosyal çevrelerine referans olarak BetKanyon’dan ekstra bir kazanç sağlamalarına vesile olmaktır. Herhangi bir kötü niyetli kullanımının tespiti veya şüphesi halinde, bu promosyondan elde edilen tüm haksız kazanç engellenecektir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)