Betkom poker oyunlarında geçerli olmak üzere %50 rakeback bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1-) Rakeback bonusunu günün istediğiniz saatinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Rakeback tutarınızı hesabınıza aktarmak için betkom.com hesabınıza en az bir defa para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

2-) Rakeback bonusunu çekebilmek için Poker Lobi içerisinde yer alan 1 ₺ üzeri masalarda 250 el oyunlara katılım göstermeniz gereklidir.

3-) Rakeback bonusu sadece Poker lobi içerisinde yer alan oyunlarda kullanılabilir. Sitemizde yer alan diğer oyunlara katılmanız durumunda bonus ve bonustan kazançlarınız silinecektir.

4-) Rakeback bonusları canlı destek ekibimiz tarafından eklenmemektedir. Poker lobi kısmından rakeback butonuna tıklayarak hesabınıza yansıtabilirsiniz. Bonus ile kazanç sağlamanız durumunda almış olduğunuz rakeback bonusunun maksimum 10 katına kadar çekimde bulunabilirsiniz.

5-) BETKOM bonus genel şartlarını ihlal eden kullanıcıların bonus ve kazançlarını iptal etme hakkını saklı tutar. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise bonus ve kazançları geçersiz sayılır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)