Betkoz’a üye ol, siteye yatırımını gerçekleştir, slot alanında bahis yapacaksan %50 çevrimsiz freespin alarak slot alanında kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

  1. Yatırım tutarınızın %50’si kadar Freespin alabilirsiniz. Gün içerisinde Maksimum alınabilecek %50 Çevrimsiz FreeSpin 250 adet şeklindedir. Bu promosyondan yararlanarak çekim yapmış üyeler 24 saat içinde bu promosyondan yararlanamaz.
  2. Bu promosyondan adet olarak aldığınız FreeSpin miktarının maksimum 25 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Olası fazla bakiyeler sistem tarafından otomatik silinmektedir.
  3. Almış olduğunuz %50 Freespin ise sadece Slot alanında Pragmatic Play sağlayıcısının Diamond Strike oyunlarında geçerlidir. Anapara + Almış olduğunuz FreeSpin’in 5 katı çevrim yaptıktan sonra çekim yapabilirsiniz.
  4. Alınan Freespinler bir (1) gün içerisinde kullanılmalıdır. Bir gün içerisinde kullanılmayan Freespinler otomatik olarak silinmektedir.
  5. Bu promosyonu sadece belirtilen Slot oyununda kullanabilirsiniz. Başka oyun alanlarında kullanmak yasaktır. Bu kurala uymayan kullanıcıların kazancları silinip sadece yatırımı oyun hesabına yüklenecektir.
  6. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “BetKoz” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.
  7. Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızın sonuçlanmasının ardından oyunlara katılmadan önce Bonus talep ya da canlı destek hattından talep etmelisiniz.
  8. Bu promosyonu kullanan üyeler olası kayıp durumunda kayıp bonusundan yararlanamazlar.
  9. Bu promosyona Genel Promosyon Kuralları dahildir.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)