Betmarket’e üye ol, en az 50 TL tutarında yatırım yap, %20 çevrimsiz slot casino bonusu alıp çevrim yapmadan kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Kredi kartı hariç tüm yatırım yöntemleri ile yapacağınız yatırımlarınız için bu promosyondan faydalanabilirsiniz. Yatırımınızın en az 50 TL, en fazla 2.500 TL olması gerekmektedir. (24 saat içinde maksimum 500 TL faydalanabilirsiniz.)

2. Çevirimsiz nakitinizi para yatırma işleminizin hemen ardından hiçbir işlem yapmadan canlı desteğe bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. Canlı destek operatörü yatırım ve çevirimsiz nakit miktarınızı bonus bakiyesinde birleştirecektir, lütfen işlemin tamamlanmasını bekleyiniz.

ÇEVRİM ŞARTLARI;

a) Bonus çevriminizin sona ermesi için; yatırım + bonus miktarının 3 katını slot oyunlarında çevirmeniz gerekmektedir. Bonus çevriminizi “BONUS GEÇMİŞİ” bölümünden takip edebilirsiniz.

b) Sadece slot oyunlarına katılmanız gerekmektedir. Freespin ya da bonus satın almak kural dışı değildir.

3. Almış olduğunuz çevrimsiz nakit için herhangi ekstra bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Sadece 5. maddede yer alan çekim şartını sağlamış olmanız yeterlidir.

4. Herhangi bir maksimum kazanç söz konusu değildir. Tüm kazanımlar için çekim talebi oluşturabilirsiniz.

5. Çevrimsiz nakit alınan yatırımlar sonrası verilecek çekim taleplerinde; Çekim talebi verdiğiniz miktar ya da ana para bakiyenizde bulunan miktar YATIRIM TUTARI + ÇEVİRİMSİZ NAKİT TUTARI’nın minimum üç (3) katı olmalıdır. Daha düşük miktarda oluşturulan çekim talepleri şartlar sağlanana kadar onaylanmayacaktır. (Örneğin; Yatırılan tutar 100 TL + 20 TL alınan çevirimsiz nakit için minimum çekim talebi = 360 TL olmalıdır.)

6. Tüm bonuslarda Bonus Genel Kuralları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)