Betmarlo’ya üye ol, minimum 200 TL tutarında yatırım yap, spor alanında kombine kuponlar yap, %40 çevrimsiz kombine bonusuyla kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

– Bu promosyondan faydalanabilmek için yatırımınızın minimum 200 TL olması gerekmektedir. Bu bonusu size sunulan tüm yatırım yöntemleri için talep edebilirsiniz. HER YATIRIMINIZA yararlanabileceğiniz bu bonustan alınabilecek maksimum tutar 400 TL’dir ve ilgili yatırımın %40’si olarak değerlendirilmektedir .

-Kazanç sağlayabileceğiniz maksimum tutar; Yatırım+ Bonus miktarınızın 10 katı kadardır.(üzeri kazançlarınız geçersiz sayılmaktadır)(Promosyondan yararlanan üyelerimiz için Cyber Ligler, SRL ve E-Sport geçersizdir ve aynı maça farklı kuponlarda bahis alımı yasaktır kupon kazançları geçersiz sayılmaktadır.Kupon miktarları iade edilmektedir)

Çevrim Şartları

– Çekim yapılabilmesi için Ana paranız ve bonusunuzu 1 katı şeklinde en az 6’lı kombine ve en az oranın 1.75 ve üzeri olması gerekmektedir.

Genel Bonus Kuralları

– Herhangi bir müşterinin IP çakışması ve çoklu hesap dolayısıyla promosyon suistimal edildiği tespit edilir ise BetMarlo söz konusu promosyonu iptal eder.

– Betmarlo bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

– Betmarlo istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. istemeye sahiptir, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilecektir.

– 30 gün içinde kullanılmayan ya da çevirimi tamamlanmayan bonuslar ve bonus kazançları güncel bakiyeden düşülür.

– Herhangi bir promosyon bir diğeri ile birleştirilemez, bakiye değerlendirildikten sonra iptal edilemez. Almış olduğunuz promosyon şartları tamamlanmadan veya para çekim talebinden 24 saat geçmeden farklı bir bonus talep edilemez. Bonus bakiyeniz bitse dahi çevrim şartı ana paranız üzerinden devam etmektedir.

– Bu promosyon diğer bonuslar ile birleştirilemez. Aldığınız bonusunuzun şartları tamamlanmadan, diğer promosyonlarmızdan faydalanamazsınız.

– Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Betmarlo hesabı kapatılacaktır.

– Betmarlo herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

– Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Betmorlo tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

– Bonus iptali kesinlikle yapılmamaktadır.

– Bonus çevrimi 30 gün içerisinde tamamlanmak zorundadır. Belirtilen sürede çevrim tamamlanmaz ise bonus ve bonustan elde edilen kazançlar iptal edilir.

– Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)