Betmatik’e bağlılığını gösterip, sitenin üyelerine ayrıcalıklı olarak verdiği bedava bonuslar ile kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Betmatik’in verdiği bağlılık bonusundan yararlanıp kazanç sağlamaya başlamak için butona tıklayarak bonustan yararlanabilirsiniz.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

 1. Bu promosyon  19.07.2021 tarihinden itibaren olan yatırımlarınız baz alınarak eklenecektir. Geçmişe yönelik Bonus eklemesi sağlanmayacaktır.
 2. Bu promosyon tüm yatırım yöntemleri için geçerlidir.
 3. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için günlük bazda minimum 200 TL olması kaydıyla  en az 4 gün üst üste yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

 

 • 4 gün üst üste yatırım yapan üyelerimiz 50 TL,
 • 6 gün üst üste yatırım yapan üyelerimiz 75 TL,
 • 10 gün üst üste yatırım yapan üyelerimiz 150 TL,
 • 15 gün üst üste yatırım yapan üyelerimiz 300 TL  bağlılık bonusundan yararlanmaya hak kazanırlar.

 

 1. Bu promosyonun herhangi bir çevrimi yoktur. Çekim yapabilir ya da istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. (minimum çekim 250 TL)
 2. Alınan bonusun 10 katı kadar çekim yapabilir ve eklenen bu bonustan en fazla bir kez çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kalan Bakiyeniz silinecektir.
 3.  Hesabınıza Bağlılık Bonusu Eklendiğinde , Yatırım Serisi Başa Donecektir.
 4. Bu bonusu talep edebilmeniz için mevcut bakiyenizin sıfırlanmış ve açıkta bekleyen bir kuponunuzun olmaması gerekmektedir.
 5. Bu bonusun eklenmesinin ardından bu bonustan çekimde bulunmadan veya bu bonusu kaybetmeden yatırım işleminde bulunur iseniz bonus tutarınız ve bonus tutarı ile elde etmiş olduğunuz kazanç tutarı silinecektir.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)