Betxslot’a üye ol, sitede kazanç sağlaman ardından çekimini paylaş, çekimini yaptıktan sonra çekimini paylaş bonusu ile kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1-Bonustan yararlanabilmek için; Kullanıcı Adınız, Twitter Hesabınızdan Takip Ettiğiniz Kişilere Tıklayarak Twitter Sayfamızı Takip Ettiğinizi Gösteren ve Twitter Adınızı İçeren Ekran Resmi, Çekim Tutarınız ve Tarihiniz,En Az 1 Form Sitesinde Çekim Detaynızı Memnuniyet Yazınız İle Birlikte Paylaşımınızın Ekran Görüntüsü ve Talep Edilen Diğer Bilgileri BURAYA Tıklayarak Forum Üzerinden Doldurmanız gereklidir.

2-Bonustan yararlanabilmek için çekiminiz üzerinden 24 saat geçmeden önce paylaşımları yaparak forum üzerinden gerekli bilgileri girerek talebinizi gerçekleştirmiş olmalısınız.

3-Bonus talebinizi forum üzerinden gerçekleştirmeniz ardından maksimum 120 dakika içerisinde çark kodunuz formda girdiğiniz mail adresine mail olarak iletilecektir.İletilen kodu kullanmanız ve ödül kazanmanız ardından ödül talebiniz otomatik olarak bizlere gelecek ve maksimum 5 dakika içerisinde ödülünüz otmatik olarak hesabınıza eklenecektir.

4-Söz Konusu promosyon ile sosyal medya ekibimiz mail üzerinden ilgilenmektedir.Canlı destek hattımızdan bu konuda bilgi talep edemezsiniz.İletişim Mail Adresimiz: [email protected] (Form doldurmanız ardından bu mail üzerinden 24 saat içerisinde hediye kodunuz gönderilecektir.)

5-Yapılan paylaşımlar platformlarda minimum 24 saat kalmalıdır.Sosyal medya ekibimiz paylaşımların minimum süreden önce silinmesi veya gizlenmesi durumunda bonusu ve kazancını iptal etme hakkını saklı tutar.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)