Dipbet bahis sitesine üye ol, siteye bir hafta içerisinde yatırım yap, kayıp yaşarsan haftalık kayıp bonusu alarak kaybettiklerini tekrar kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA 

Bonus Kuralları

1-) Promosyondan faydalanabilmeniz için haftalık yatırım kaybınızın en az 100 TL değerinde olması gerekmektedir. Bu promosyon tüm para yatırma yöntemleriniz için geçerlidir.

2-) Para yatırımlarıyla çevrimsiz bonus ya da anlık kayıp bonusundan yararlanan üyeler, haftalık kayıp bonusu %5 olarak yararlanacaklar.

3-) Kayıp Bonusu yatırmış olduğunuz ve kaybettiğiniz ana paraya istinaden verilecektir.

4-) Kayıp Bonusu haftalık verilmektedir. Her Pazar 23:59 ‘dan sonra Canlı Destek Hattımıza bağlanmadan talep edebilirsiniz. 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar geçersiz sayılır.

5-) Aldığınız kayıp bonusunun 1 katı kadar kullanmanız yeterlidir. Aldığınız kayıp bonusunun maksimum 20 katına kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

6-) Bu promosyondan yararlanmanız için haftalık minimum 2 farklı yatırımınız bulunması gerekmektedir.

7-) Kayıp bonusundan faydalanabilmeniz için kayıp bonusu talep ederken herhangi bir bölümde bakiyenizin bulunmaması ve açık kuponunuzun olmaması gerekmektedir. Bakiyesi veya açık kuponu bulunan üyeler Kayıp Bonusudan yararlanamayacaktır.

😎 Tüm bonuslarda DipBet Genel Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)