Favorisen’e üye ol, siteye minimum 50 TL tutarında yatırım yap, spor alanında bedava freebet ile kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- Bu promosyondan faydalanabilmeniz için en az 50 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
2- Bu promosyon Kara Cuma, % 50 slot bonusu, kayıp bonusları ve Ek Freespin haricindeki tüm promosyonlarla birleşebilir. Bu promosyondan günde bir defa faydalanılabilir.
3- Yatırım miktarınıza göre alabileceğiniz freebet miktarı şu şekildedir:

YATIRIM MIKTARIFREEBET MIKTARI
50 TL – 99TL5 TL
100 TL – 499 TL10 TL
500 TL – 999 TL25 TL
1000 TL – 2499 TL50 TL
2500 TL – 4999 TL75 TL
5000+100 TL

3- Freebetlerinizi Counter-Strike:Go, Dota 2, E-Basketbol, E-Buz Hokeyi, E-Futbol, E-Tenis,Fifa, King Of Glory, League of Legends, OverWatch, Rainbow Six, Roket Ligi, Starcraft, Starcraft 2, Sanal At Yarışı, Sanal Bisiklet, Sanal Futbol, Sanal Futbol Ligi, Sanal Futbol Pro, Sanal Misket Yarışı, Sanal Sporlar, Sanal Tazı Yarışı ve Sanal Tenis oyunlarında kullanabilirsiniz.
4- Alınan freebetinizin çekilebilir hale gelebilmesi için ilgili oyunlarda 1 defa çevrilmesi gerekmektedir. Herhangi bir oran veya çevrim şartı bulunmamaktadır. İade olarak sonuçlanan kuponlardan Freebet kazancı elde edilemez. Herhangi bir sebepten iade olan kuponlar için yeniden freebet tanımlaması yapılmayacaktır.
5- Freebet ile maksimum 500 TL kazanç sağlanabilir. Bu kazanç tutarının üstündeki bakiyeler silinecektir.
6- Freebetinizi talep edebilmeniz için herhangi bir alana aktarım yapmış olmamalı, açık veya henüz sonuçlanmamış bahsiniz bulunmamalıdır.
7- Freebetinizi yatırımınızın onaylanmasının hemen ardından Canlı Destek hattımıza bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir.
8- Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Favorisen tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
9- Favorisen, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Favorisen genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.
10- Aktif edilen freebet 7 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Bu süre içinde kullanılmayan freebetler otomatik olarak iptal olmaktadır.

Tüm Bonuslar da Bonus Genel Kuralları ve Şartları Geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)