İlbet’e üye ol, minimum 50 TL tutarında yatırım yap ve tombala oyunlarında kayıp yaşaman halinde %20 anlık tombala discount bonusundan yararlanarak kaybettiklerini tekrar kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1-Bu promosyondan faydalanabilmeniz için minimum 50 TL kaybınız olması gerekmektedir. Tombala kayiplariniza Bonus talebinde bulunmak için kaybınız durumunda sitemiz üzerinden Bonuslarım sekmesinden yeni talep oluşturmanız gerekir.

2- Bonus talep edebilmeniz için bakiyenizin bulunmaması ve açıkta bahisinizin olmaması gerekmektedir.

3-Almış olduğunuz bonusun herhangi bir çevrimi mevcut değildir. Kayıp bonusu ile maksimum 20 katı kazanç elde edebilirsiniz üzeri bakiye silinecektir.Kayıp bonusu bakiyesi mevcutken yatırım gerçekleştirilmesi durumunda maksimum kazanç kuralı uygulanacaktır. Örneğin 20 TL kayıp bonusunuzu kullanmadan hesabınıza yatırım yaptınız,yatırım miktarınız ne olursa olsun maksimum kazanç miktarınız kayıp bonusunuzun 20 Katı kadardır.

4- Kayıp bonusu hesaplaması ; son finansal işlem ile bir önceki gün arasında ki (Bonus Almadığınız) yatırım ve çekim işlemleri göz önüne alınarak arada ki farkın maksimum %20’si kadar kayıp bonusu alabilirsiniz.

Örneğin : 10.01.2020 tarihinde 500 TL yatırım 800 TL çekim işleminiz var 11.01.2020 tarihinde (son finansal işlem tarihiniz) 500 TL yatırımınız mevcut. Bu yatırımınızı kaybetmeniz durumun da vereceğiniz kayıp bonusu talebinde 11 Ocak ve 10 Ocak tarihlerinde ki herhangi bir bonustan yararlanılmamış toplam yatırım 500+500 = 1.000 TL toplam çekim ise 800 TL. 1000 – 800 = 200 TL kaybınıza istinaden kayıp bonusundan faydalanabilirsiniz.


5-Güncel promosyonu takip etme sorumluluğu kullanıcının kendisine aittir.

6- İlbet sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme hakkını, kötüye kullanımda iptal hakkını saklı tutar.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)