Milosbet’e üye ol, siteye minimum 20 TL tutarında yatırım yap, yapacağın yatırıma %20 oranında yatırım bonusunu al ve kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için minimum 20 TL yatırmış olmanız gerekmektedir. Kredi kartından yapacağınız yatırımlar için bu bonustan faydalanamazsınız.

2..Bu promosyonu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan bonusu talep etmiş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

3. Bu promosyondan aldığınız bonusu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için; Ana paranızın ve bonusunuzun 1 katını minimum 1.50 orandan çevirmeniz gerekmektedir.

4.Ana para ve Bonus çevriminizi tamamlamadan Casino veya diğer alanlara erişim sağlamanız ve kazanç sağlamanız durumunda bakiyeniz düzenlenecektir.

5.MilosBet promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

6. Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve Şartları geçerlidir.

7.Bu promosyondan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin, açık bahsinizin veya bonus çevriminizin bulunmaması gerekmektedir.

Milosbet bol şanslar ve keyifli oyunlar diler.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)