Mutlubet, arkadaşını davet edenlere özel ekstra bonus veriyor.

Bonusu Almak İçin Tıkla

Bonus Şartları

1. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için Mutlubet üyesi ve aktif bir kullanıcı olmanız ve en az bir defa yatırım işlemi gerçekleştirmiş olmanız gereklidir.

2. Arkadaşınız üye olup, ilk yatırım işleminiz gerçekleştirdikten sonra, yatırım miktarının %20’u kadar bonus alabilirsiniz.

3.Almış olduğunuz bonus çevrim şartsızdır.En az 1 kere çevrim yapmanız yeterlidir.

4. Bu promosyondan tek seferde alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 500₺ dır. Bonustan almış olduğunuz bonusun 5 katı kadar çekim yapabilirsiniz.

5. Bonustan faydalanabilmeniz için arkadaşınız yatırım gerçekleştirdikten sonra üyeliğinde işlem gerçekleştirmemiş olmalıdır.

6. Arkadaşınız üyelik işlemini tamamladıktan sonra canlı destek hattına bağlanarak arkadaşınızın kullanıcı adını ve isim, soyisimini belirterek bonusu talep etmeniz gereklidir.

7. Bonustan yararlanabilmek için sadece tanıdıklarınıza öneride bulunabilirsiniz. Ortak internet paylaşım alanlarından üyelik açmanız ve bağlı bulunduğunuz İP adresinden daha önce üyelik açılmış ise arkadaşını getir bonusundan yararlanamazsınız.

8. Sitemizde zaten kayıtlı bir kişiye ait yeni üyelikler ile oluşturacağınız talepler kabul edilmeyecektir.

9. Kullanıcının bonus kuralları dışında faaliyetlerde bulunduğu ya da farklı kişiler adına hesaplar oluşturduğu tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Mutlubet hesabı kapatılabilir ve yatırım miktarı iade edilebilir.

10. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Mutlubet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)