Oslobet’e üye olup kazanç sağlamanız halinde çekiminizi yapıp, işleminizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak kazanmaya devam edebilirsiniz.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

Bu promosyon 06-12-2021 itibariyle gerçekleşen çekim işlemleri için geçerlidir.
Çekiminizi herhangi bir forum sitesinde ve Sosyal medya hesabınızda herkese açık olarak yapacağınız paylaşıma bu promosyondan faydalanabilirsiniz.

Promosyon faydalanabilmeniz için Sosyal medya hesabınızdan çekiminize ait ekran görüntüsünü paylaşmanız ve açıklama kısmına #Oslobet & #OslobetÇekimim yazdıktan sonra paylaşım yaptığınız platformdaki Sosyal medya hesabımızı ( https://twitter.com/OslobetSocial ) etiketlemeniz gerekmektedir. Ardından herhangi bir forum sitesinde çekiminize ait ekran görüntüsünü #Oslobet & #OslobetÇekimim etiketleriyle paylaşmanız gerekmektedir.

Yatırımınıza ait çekim yapmanız durumunda bu promosyondan faydalanabilirsiniz. Ekstra bir ödül ya da etkinlik kazancına ait çekimler bu promosyonu bağlamamaktadır. Çekiminizden 24 saat sonrasında yapılan paylaşımlar geçersiz sayılacaktır.

Bu promosyondan aynı hafta içerisinde 1 defa faydalanabilirsiniz. 24 saat içerisinde kullanılmayan ödüller otomatik olarak iptal edilmektedir.

Bu promosyonu paylaşımınızdan 12 saat sonra talep edebilirsiniz. 12 saatlik süreç dolduktan sonra paylaşımlarınıza ait ekran görüntüleriyle birlikte
Oslobet kullanıcı adınız,
Çekim paylaş ödülü seçiminiz (Free Bet ya da Free Spin)
Paylaşım yaptığınız sosyal medya hesabınızın kullanıcı adı,
►Çekim paylaşımı yaptığınız forum sitesi adı ve forum kullanıcı adınızı [email protected] E-mail adresimize iletmeniz gerekmektedir. Paylaşımınızdan 12 saat sonra Mail göndermeniz durumunda kısa sürede kontrol sağlanacaktır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)