Romabet’e üye ol, siteye yatırım yap ve %30 oranında çevrim şartsız yatırım al ve kombine bonusu ile kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. %30 Çevrimsiz Kombine bonusu bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.

2. 7/24 her yatırım yönteminize bu bonustan faydalanabilirsiniz. Bonustan yararlanabilceğiniz maximum miktar 1000TL dir.

3. %30 Çevrimsiz 1000 Kombine Bonusundan faydalanabilmek için yatırım talebiniz onaylandıktan sonra oyunlara katılım göstermeden “Canlı Destek” hattına bağlanarak bonusunuzu talep edebilirsiniz.

4. %30 Çevrimsiz 1000 Kombine Bonusunun çevrimini tamamlamak için yatırımınız kadar 1.45 ve bonus miktarı kadar kombine 1.60 orandan katılım sağlamanız halinde çekim yapabilirsiniz. Casino alanın da çevriminizi tamamlamak için yatırım ve bonus miktarının 5 katı kadar çevrim yapmanız yeterlidir.
5. Geçmişe dönük işlemler bu bonustan yararlanamamaktadır.

6. Romabet365 bu promosyon boyunca doğacak herhangi bir teknik sorundan oyuncunun etkilenmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.

7. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Romabet365 hesabı kapatılır ve tüm bakiyesi silinir.

8. Romabet365 herhangi bir bonusdaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9. Romabet365 istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir bu belgeleri kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlarını bloke edilebilir.

10. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Romabet365 tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

11. Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)