Romabet’e üye ol, siteye minimum yatırımını yap, slot alanında kayıp yaşaman halinde %20 slot kayıp bonusu alarak kaybettiklerini tekrar kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. 3D Slot discount bonusu yalnızca 3D Slot oyunundaki kayıplarınız için geçerlidir.Bu bonus gün içerisindeki kayıplara verilecek olup, geçmişe dönük yatırımlara bonus eklenmeyecektir.

2. Bonusdan yararlanabilmeniz için 3D Slot bölümünde gün içinde min. 100 TL’lik yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL altı kayıplarınıza bonus eklenmeyecektir.

%10 100 TL – 2000 TL

%15 2000 TL – 4999 TL

%20 5000 TL – ve Üzeri

3. Discount bonusunuz yüklendikten sonra bonusunuzu istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. 3D Slot discount bonusunuz aktifken çekim talebi oluşturduğunuzda, eklenen bonus, çekim işlemi sırasında hesabınızdan silinecektir.

4. 3D Slot discount bonusuyla elde ettiğiniz kazançlarınız ile çekim yapabileceğiniz en fazla tutar, almış olduğunuz bonusun maksimum 30 katıdır. Belirtilen rakamın üzerindeki fazla miktar bakiyenizden düşülecektir.

5. 3D Slot discount bonusu, amacı sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir. Kullanıcının farklı amaçla discount aldığı tespit edilirse, 3D Slot oyunlarına katılımı engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

6. 3D Slot bölümünde olan yatırım kayıplarınız için bakiyeniz tamamen sıfırlandıktan ve aktif herhangi bir oyununuz kalmadığında bonus talebinde bulunabilirsiniz. Gün içerisindeki her yatırımdan doğan slot kaybınız için parça parça veya toplu olarak canlı yardıma bağlanarak talepte bulunabilirsiniz.

7. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden Romabet365 hesabı kapatılır ve tüm bakiyesi silinir.

8. Romabet365 herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9. Romabet365 istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

10. Kullanıcı almış olduğu son geri ödeme bonusunun maksimum 30 katı kadar çekim yapabilir. Limiti aşan miktar bakiyeden silinecktir.

11. Romabet365 ‘de her yatırımınız için yalnızca 1 promosyondan faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla promosyon kullanılamaz..

12. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Romabet365 tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır. Romabet365 istediği zaman, bu bonusu hiç bir gerekçe göstermeden iptal etme hakkına sahiptir.

13. Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)