Tarafbet’e üye ol, site de doğum gününde canlı destek ekibine bağlan doğum günü bonusundan yararlan ve yatırım yapmadan kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

Tarafbet üyesi olarak kazanan tarafı seçtiğiniz için bu özel gününüzde sizin için avantajlı bir teklif hazırladık. Doğum gününüzde size iki seçenekli bir promosyon sunuyoruz. Yatırımınıza ek yatırım bonusu ve ya doğum gününüze özel çevrimsiz bonusu seçeneklerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Tarafbet ailesi olarak yeni yaşını kutlar, bol kazançlı bir yıl dileriz.

1. Tarafbet Doğum Günü avantajından yararlanabilmek için doğum gününüzde dilediğiniz saatte canlı destek ekibimize bağlanarak, talep etmeniz yeterlidir. Doğum günü öncesi ve ya sonrasında gerçekleştirilen talepler geçersiz sayılır.

2. Tarafbet Doğum günü bonusunda kullanıcılara iki opsiyon sunar ve kullanıcı sadece birinden faydalanabilir.

2.1. Tüm kullanıcılar için geçerli çevrimsiz yatırım bonusundan bir defa olmak üzere iki (2) katı oranla faydalanabilir.

2.2. 50 TL çevrimsiz doğum günü bonusundan faydalanabilir.

3. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, açık veya henüz sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır.

4. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için son 30 gün içinde en az 3 yatırım işlemi gerçekleştirmiş ve kayıt olurken doğum tarihinizi doğru olarak kaydetmiş olmanız yeterlidir.

5. Bu promosyon faydalanan kullanıcılar maksimum bonus miktarının 10 katına kadar kazanç sağlayabilir. Limiti aşan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.

6. Bu promosyondan her kullanıcı her yıl sadece bir defa faydalanabilir. Aynı kişisel bilgiler ile açılmış yinelenen üyelikler, aynı ip adresi üzerinde bulunan üyeliklerin sadece biri bu promosyondan faydalanabilir. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise bonus ve kazançları geçersiz sayılır.

7. Tarafbet bonus genel kurallarını ve çevrim şartlarını ihlal eden kullanıcıların bonus ve kazançlarını iptal etme hakkını saklı tutar.

Tarafbet bol şans ve keyifli oyunlar diler. Tarafbet’li ol, kazanan tarafta ol!

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)