Tatubet’e üye ol, siteye minimum 100 TL tutarında yatırım yap, slot alanında yatırım yapacaksan %50 slot bonusu ile kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyon haftanın 7 günü geçerlidir

2. Her gün Minimum 100 ₺ Yatıırmınıza %50 Slot bonusu alabilirsiniz.

3. Bu bonustan bir yatırım adına faydalanabileceğiniz maksimum tutar 1.000 ₺ ‘dir.

4. %50 Slot bonusundan yararlanan üyelerimiz bakiyesini sadece SLOT oyunlarında kullanabilir.

5. Bu promosyondan faydalanmanız halinde ; Yatırımınızın ve almış olduğunuz bonusunuzun 5 katı kadar slot oyunlarına katılım yapmanız gerekmektedir.(Freespın satın alımı kural dışıdır)

6. Sitemizde bulunan tüm Slot oyunlarının çevrime katkı oranı %100 dür. Yapılan her bahis çevrime sayılmaktadır. Almış olduğunuz bonusun 10 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

7. %50 oranında olan bu bonustan faydalanmanız halinde bu yatırımınızın olası kaybında discount ( kayıp bonusu) talep edememektesiniz.

8. 24 saat içerisinde çekiminiz olması durumunda mevcut bonusumuzdan yararlanamamaktasınız.

9. Bonusları kötüye kullanmanız veya kural dışı işlem/faaliyetlerde bulunduğunuz tespit edilirse, söz konusu bonuslar iptal edilir ve hiçbir mazeret göstermeden TatuBet hesabınız kapatılır ve var olan bakiyenize el konulur.

10. TatuBet, herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme, ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kuralları ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncu kendisine aittir.

11. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda TatuBet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)