Vdcasino’ya üye ol, minimum 20 TL tutarında yatırım yap, kayıp yaşaman halinde %20 tombala kayıp bonusu ile kaybettiklerini tekrar kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1.Bu promosyon sadece gün içindeki tombala kayıplarınız içindir.

2.Bu promosyondan faydalanabilmeniz için minimum 20 TL kaybınız olması gerekmektedir. Tombala kayıplarınıza anlık olarak ‘’bonus talep et’’ kısmından bonusunuzu talep edebilirsiniz.

3.Bonus talep edebilmeniz için bakiyenizin bulunmaması gerekmektedir.

4.Bu promosyonun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır.İstediğiniz alanda kullanabilir ya da bonusunuzu çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz bonus ile maksimum 25 katına kadar çekim yapabilirsiniz. 25 katı üzeri kazançlarınız çekim esnasında sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. Son 24 saat içerisinde çekim talebi bulunan kullanıcıların kayıp bonusu hakkı bulunmamaktadır. Almış olduğunuz kayıp bonusunuzun üzerine yatırım işlemi gerçekleştirmeniz durumunda olası kazançlarınız için bonus kural ve koşulları geçerli olacaktır.

5.Güncel promosyonu takip etme sorumluluğu kullanıcının kendisine aittir. VDCASİNO sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme hakkını ve kötüye kullanımda bonusun iptal hakkını saklı tutar.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)