Vegabet’e üye ol, minimum 20 TL tutarında yatırım yap, tombala veya zeppelinde kayıp yaşaman halinde %25 anlık kayıp bonusu alarak kaybettiklerini kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. TOMBALA ve ya ZEPPELİN oyunlarındaki minimum 20 TL ve üzeri yatırım kayıplarınız için geçerlidir. (24 saat içinde talep edilmediği takdirde , iade hakkınız kaybolacaktır.)
2. Tombala ve ya Zeppelinde kayıplarınız olması durumunda destek hattımıza bağlanarak anlık olarak talep edebilirsiniz.
3. Anlık İadeden yararlanabilmeniz için herhangi bir bölümde bakiyenizin olmaması gerekmektedir.
4. İade eklendikten sonra istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. İade aldıktan sonra çekim yapabilmeniz için anlık iadenin tamamını 1 tur oyunlarda kullanmanız gerekmektedir.
5. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Vegabet söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.
6. İki ihtimalli bahis yapılan oyunlar kayıp bonusu kapsamına girmemektedir. Böyle bir durum tespit edilirse oyuncunun kayıp bonus talebi dikkate alınmayacaktır. Tek-çift, kırmızı siyah, dragon tiger, baccarat gibi oyunlar.
7. Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtilmeden hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesine el konulacaktır.
8. Vegabet herhangi bir bonusdaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
9. Vegabet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi(son 3 aya ait) vb. belgeleri istemeye sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Vegabet oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.
Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.
Aşağıda ki durumlarda tespit edilen hesaplara BONUS ödemesi yapılmaz. ​
Aynı ismi paylaşan hesaplar.
Aynı aile, eve ait hesaplar.
Aynı IP paylaşan hesaplar.
Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar.
Aynı bilgisayardan kullanılan hesaplar.
Aynı kişiye ait birden çok hesap.
Genel Bonus Şartlarının ihlali.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)