Yodabet’e üye ol, siteye slot alanında ilk yatırımını yapman halinde 2000 TL’ye varan bedava bonusunu alarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyon, sitemize yeni üye olan kullanıcıların, sadece ilk yatırımları için geçerlidir.

2. Kredi kartı yatırım seçeneği dışında, bütün yatırımları yöntemleri ile yapacağınız ilk yatırıma bu bonusdan yararlanabilirsiniz.

3. Sitemize yapacağınız ilk yatırımınızın; 2000₺’ sine kadar %100 SLOT ÖZEL Hoş Geldin bonusumuzdan yararlanabilirsiniz.

4. Bu bonus slot alanına özeldir. Bonusdan yararlanmanız durumunda; anaparanız ve bonus bakiyesi boyunca, Slot dışında farklı bir alana katılım gösteremez ve kazanç elde edemezsiniz. Slot alanı dışında farklı bir lobiden kazanç oluşması durumunda kazancın iptali sağlanacaktır.

5. %100 Slot Özel bonus, slot oyunlarının tümünde ve tüm sağlayıcılarda geçerlidir

6. Bonusunuzu; yatırımınızın hesabınıza aktarılmasının hemen ardından; oyunlara katılım göstermeden Canlı Destek hattımıza bağlanarak talep etmelisiniz.

7. %100 Slot Özel Hoş Geldin bonusunun çekilebilir hale gelmesi için; aldığınızın bonusun 30 katı kadar Slot oyunlarına katılım göstermeniz gerekmektedir. FreeSpin satın alımları, Masa Oyunları ve 2₺ nin altında olan bahis miktarları çevrime dahil edilmemektedir.

8. Bu promosyonlar herhangi bir bonus ile birleştirilemez. Bonusların herhangi birinden yararlanmanız durumunda aynı yatırıma alabileceğiniz farklı bir bonus hakkınız olmayacaktır.

11. YodaBet; herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme, farklı bir şart uygulama ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

12. Tüm bonuslarımız; bonus genel şartlarına tabi tutulmaktadır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)